Wandelkaart 300 Howardian Hills AONB & Malton - OSI

Omvat delen van de Howardian Hills AONB and The Wolds
Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 16 september 2015
Wandelkaart 300 Howardian Hills AONB & Malton - OSI

Korte omschrijving

Wandelkaarten North Yorkshire, Engeland van Ordnance Survey. Ideaal voor tochten in England.

Wandelkaart Howardian Hills AONB & Malton - North Yorkshire 300 / Howardian Hills AONB & Malton, North Torkshire, England - Kaart nummer 300 is een all purpose kaart vol gepakt met informati...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

Ordnance Survey
€ 18,50
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Ordnance Survey
  • ISBN-13: 9780319245521
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: North Yorkshire, Engeland
  • Land: England
  • Nationale parken: North York Moors NP, England
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • AONB - Area of Outstanding Beauty/National Landscape: Howardian Hills, Helmsley AONB
  • Schaal: 1:25000
  • Taal: Engels
  • Reeks/Serie: Explorer Series OS
Opgelet! Dit artikel is in het Engels!

Volledige omschrijving

Wandelkaart Howardian Hills AONB & Malton - North Yorkshire

300 / Howardian Hills AONB & Malton, North Torkshire, England - Kaart nummer 300 is een all purpose kaart vol gepakt met informatie om u het gebied te helpen leren kennen. De 204 Landranger-kaarten bestrijken het land. Elke kaart heeft een oppervlakte van 40 km door 40 km (25 mijl door 25 mijl) en zoals andere kaarten van Ordnance Survey, National Grid-vierkanten worden verstrekt zodat elke functie een unieke referentienummer kan worden gegeven.

300 / Howardian Hills AONB & Malton, North Torkshire, England Centred around Malton, OS Explorer Map 300 contains parts of the Howardian Hills and The Wolds. With ample opportunities for exploring both the countryside (including part of the Yorkshire Wolds Way) and historic buildings such as Castle Howard, it's ideal for walking, bycycling or horse riding. The OS Explorer map for Howardian Hills & Malton is available in both the standard paper version and weatherproof 'Active' version.

Locatie op kaart

Gekoppelde artikelen

Wandelkaart 300 Howardian Hills AONB & Malton - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 300 Howardian Hills AONB & Malton - OSI • 9780319245521

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 16 september 2015
standaard versie

Wandelkaart Howardian Hills AONB & Malton - North Yorkshire 300 / Howardian Hills AONB & Malton, North Torkshire, England - Kaart nummer 300 is een all purpose kaart vol gepakt met informatie om u het gebied te helpen leren kennen. De 204 Landranger-kaarten bestrijken het land. Elke kaart heeft een oppervlakte van 40 km door 40 km (25 mijl door 25 mijl) en zoals andere kaarten van Ordnance…

Wandelkaart 300 - Howardian Hills AONB - OSI
€ 24,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 300 - Howardian Hills AONB - OSI • 9780319471722

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 16 september 2015
weatherproof versie

Wandelkaart Howardian Hills AONB & Malton - North Yorkshire Productbeschrijving: Gecentreerd rond Malton, bevat OS Explorer kaart 300 delen van de Howardian Hills AONB en The Wolds. Met veel mogelijkheden voor het verkennen van zowel het platteland (met inbegrip van het deel van de Yorkshire Wolds Way) en de historische gebouwen zoals Castle Howard, is het ideaal om te wandelen, of te fiet…

Overzichtskaarten

Area's of Outstanding Natural Beauty - AONB's UK
Area's of Outstanding Natural Beauty - AONB's UK
Area's of Outstanding Natural Beauty - AONB's UK
Area's of Outstanding Natural Beauty - AONB's UK
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

OSI Explorer & Explorer Active - Noord Engeland - Lake District
OSI Explorer & Explorer Active - Noord Engeland - Lake District
OSI Explorer & Explorer Active - Noord Engeland - Lake District
OSI Explorer & Explorer Active - Noord Engeland - Lake District
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

Artikelen uit dezelfde regio

Wandelkaart OL26 North York Moors NP England - OSI
€ 12,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart OL26 North York Moors NP England - OSI • 9780319468302

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 13 november 2014

Wandelkaart North York Moors NP - England Productomschrijving: OL26 - North York Moors, Western area - kaart nummer OL26 in de OS Explorer reeks heeft betrekking op de Cleveland Hills, het westelijke deel van de North York Moors en een klein deel van de Howardian Hills. Hoogtepunten van het gebied zijn onder andere: Saltburn-by-the-Sea, Guisborough, Helmsley en Hunt Topping. OL26 -…

Wandelkaart 105 York & Selby- North Yorkshire - OSI
€ 24,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 105 York & Selby- North Yorkshire - OSI • 9780319474280

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 24 februari 2016

Wandelkaart York & Selby - North Yorkshire - OSI Productbeschrijving: OS Landranger kaart 105 toont York, een bruisende en levendige stad boordevol culturele attracties om te bezoeken. Hoogtepunten zijn de York Minster, York Museum en het nemen van een boottocht van York langs de prachtige rivier de Ouse. De markt stad van Selby ligt ten zuiden van York samen met de andere omliggende dorpe…

Wandelkaart 101 Scarborough- North Yorkshire - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 101 Scarborough- North Yorkshire - OSI • 9780319261996

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 4 juli 2019

Wandelkaart Scarborough- North Yorkshire - Ordnance Survey Productbeschrijving: OS Landranger kaart 101 beslaat de kust stad van Scarborough, evenals de zuidoostelijke hoek van het North York Moors National Park. De OS Landranger kaarten reeks heeft betrekking op Groot-Brittannië met 204 gedetailleerde kaarten, perfect voor dagtochten en korte pauzes. Elke kaart bevat alle informatie die u…

Wandelgids 093 Pathfinde North Yorkshire Accessible walks - OS
€ 17,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelgids 093 Pathfinde North Yorkshire Accessible walks - OS • 9780319092859

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 1 oktober 2024

Wandelgids North Yorkshire Accessible walks - OS Productomschrijving: This guide comprises 33 beautiful walks, ranging in distance from 0.5 to 8 miles, across North Yorkshire, with ten routes in the Yorkshire Dales National Park, eleven in the North York Moors National Park, North Sea coast routes at Whitby, Robin Hood’s Bay and Bempton, and routes handily placed near the Richmond, Ripon, …

Wandelkaart 306 Middlesbrough & Hartlepool - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 306 Middlesbrough & Hartlepool - OSI • 9780319245583

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 25 januari 2022

Wandelkaart Middlesbrough & Hartlepool - North Yorkshire Omvat ook: Stockton-on-Tees & Redcar Productomschrijving: OS Explorer kaart 306 omvat het gebied rond Middlesbrough in het noordoosten van Engeland, deze kaart behandelt Hartlepool en Redcar, Stockton-on-Tees en de rivier de Tees. Hoogtepunten van het gebied zijn de Tees Forest, Teesdale way, Tees Link en delen van de Cleveland W…

Beoordelingen

Terug naar boven