Wandelkaart 1710 ET Le Havre & Etretat - IGN

Le Havre is een Franse stad in Normandië
Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 1 september 2017
Wandelkaart 1710 ET - Le Havre & Etretat - IGN

Korte omschrijving

Wandelkaarten Normandië, Frankrijk van Institut Géographique National. Ideaal voor tochten in Frankrijk.

Wandelkaart Le Havre & Etretat - IGN Omvat ook: PNR des Boucles Seine Normandie Productomschrijving: Le Havre is een Franse stad in Normandië, in het departement Seine-Maritime. Door haa...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

Institut Géographique National
€ 14,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Institut Géographique National
  • ISBN-13: 978275855207
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Normandië, Frankrijk
  • Land: Frankrijk
  • Departement: Seine-Maritime (76)
  • Regionale parken: Parc Naturel régional des Boucles de la Seine Normandie
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:25000
  • Editie: 3
  • Taal: Frans
  • Reeks/Serie: IGN France > TOP25 Randoo
Opgelet! Dit artikel is in het Frans!

Volledige omschrijving

Wandelkaart Le Havre & Etretat - IGN

Omvat ook: PNR des Boucles Seine Normandie

Productomschrijving: Le Havre is een Franse stad in Normandië, in het departement Seine-Maritime. Door haar ligging aan de monding van de Seine en door de makkelijke toegankelijkheid van de haven geldt zij als de op een na belangrijkste haven van Frankrijk. De directe omgeving, ondermeer in de richting van Etretat, en het régionaal parc "des Boucles Seine Normandie", is er op natuur vlak serieus op voorruit gegaan de afgelopen 20 jaar. De natuur is in deze regio uitermate geschikt voor wandelaars die houden van kustwandelingen, en bossen & parken.

Desciptive produits: Ces cartes topographiques d'une très grande précision contiennent tous les détails existant sur le terrain : voies de communication jusqu'au moindre sentier, constructions jusqu'au hangar, bois, arbre isolé, rivière, source... Sans oublier la représentation du relief par des courbes de niveau. Dimensions : 96 cm x 132 cm

Locatie op kaart

Artikelen uit dezelfde regio

Wandelkaart 1716 SB Alençon & Sées - IGN
€ 15,95
Lees meer
Institut Géographique National

Wandelkaart 1716 SB Alençon & Sées - IGN • 9782758554578

Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 16 januari 2023

Wandelkaart Alençon & Sées Normandie - IGN Productomschrijving: Alençon & Sées zijn steden in het uiterste zuiden van het departement Orne, in de regio Normandie. De plaats maakt deel uit van het arrondissement Alençon. • Aandacht voor HIKING en OUTDOOR positionering • De + producten die de rijke inhoud van deze nieuwe serie beschrijven • Gratis toegang tot mobiele internetdiensten…

Wandelkaart 1814 SB Rugles & La Ferté-Frênel - IGN
€ 15,95
Lees meer
Institut Géographique National

Wandelkaart 1814 SB Rugles & La Ferté-Frênel - IGN • 9782758535546

Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 2 februari 2016

Wandelkaart 1814 SB - Rugles & La Ferté-Frênel Productomschrijving: Deze topografische kaarten hebben een zeer nauwkeurige gronddetail, niet te  vergeten de topografische hoogteprofielen, die het wandelen een stuk gemakkelijker maken. Rugles is een gemeente in het Franse departement Eure (regio Haute-Normandie). De plaats maakt deel uit van het arrondissement Évreux. Desciptive produit…

Wandelkaart 1911 ET Rouen & Forêts Rouennaises - IGN
€ 14,95
Lees meer
Institut Géographique National

Wandelkaart 1911 ET Rouen & Forêts Rouennaises - IGN • 9782758539544

Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 13 februari 2017

TOPO Wandelkaart Rouen & Forêts Rouennaises - IGN Productomschrijving: Rouen is de hoofdstad van de regio Normandië en het departement Seine-Maritime. Voor 1 januari 2016 was het alleen de hoofdstad van Haute-Normandie maar op die datum werd de regio samengevoegd met Basse-Normandie en werd Rouen de hoofdstad van heel Normandië. Desciptive produits: Ces cartes topographiques d'une très…

Wandelkaart 1416 SB Le Teilleul & Landivy - IGN
Dit artikel behoort tot onze best verkochte artikelen!
€ 15,95
Lees meer
Institut Géographique National

Wandelkaart 1416 SB Le Teilleul & Landivy - IGN • 9782758545989

Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 18 februari 2019

Wandelkaart 1416 SB - Le Teilleul & Landivy Productomschrijving: Le Teilleul & Landivy zijn gemeentes in het Franse departement Manche in de regio Normandië. De plaats maakt deel uit van het arrondissement Avranches Productomschrijving: Tussen 2014 en 2018 vernieuwt IGN haar volledige collectie serie blauw. Een nieuwe toewijzing voor optimale leesbaarheid, met een grotere mate van geom…

Landkaart Wegenkaart 303 Calvados & Manche Frankrijk - Michelin
€ 8,95
Lees meer
Michelin

Landkaart Wegenkaart 303 Calvados & Manche Frankrijk - Michelin • 9782067202047

Door: Michelin – Gepubliceerd: 1 december 2021

Departementale Wegenkaart Calvados & Manche - Michelin Productomschrijving:  MICHELIN wegenkaarten en toeristische kaarten: vind meer dan alleen uw route! De Calvados & Manche op 1:150.000 (1cm = 1,5km) helpt u op weg. De kaart wordt jaarlijks bijgewerkt, met een index van steden en kaarten van Caen, Saint-Lô en Cherbourg-Octeville om je te helpen bij het plannen van je reizen. Ontdek deze…

Beoordelingen

Terug naar boven