Wandelkaart 144 Thetford & Breckland- Norfolk - OSI

Omvat Thetford- Diss- Wymondham- Breckland & Attleborough
Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 6 september 2019
Wandelkaart 144 Thetford & Breckland- Norfolk - OSI

Korte omschrijving

Wandelkaarten Norfolk East England van Ordnance Survey. Ideaal voor tochten in England.

Wandelkaart Thetford- Breckland & Wymondham - Norfolk Productbeschrijving: Kaart nummer 144 uit de reeks van de OS Landranger is de ideale kaart voor planning van dagtrips en vakanties naar ...

Beschikbaarheid: Binnen 6-10 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar kan door besteld worden bij de uitgever! Dit kan iets langer duren.

Ordnance Survey
€ 24,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Ordnance Survey
  • ISBN-13: 9780319474679
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Norfolk East England
  • Land: England
  • Waterafstotende kaart: Ordnance Survey ACTIVE Landranger Weatherproof Maps
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:50000
  • Taal: Engels
  • Reeks/Serie: Landranger ACTIVE series OSI
  • De Engelse Graafschappen: Norfolk
Opgelet! Dit artikel is in het Engels!

Volledige omschrijving

Wandelkaart Thetford- Breckland & Wymondham - Norfolk

Productbeschrijving: Kaart nummer 144 uit de reeks van de OS Landranger is de ideale kaart voor planning van dagtrips en vakanties naar Norfolk. Deel van het Peddars Way & Norfolk coast path. De steden in het gebied van deze kaart die zijn opgenomen zijn Thetford, Diss, Wymondham, Breckland, Attleborough en Watton.

De OS Landranger kaarten reeks heeft betrekking op Groot-Brittannië met 204 gedetailleerde kaarten, perfect voor dagtochten en korte pauzes. Elke kaart bevat alle informatie die u nodig heeft om dit lokaal gebied te leren kennen en omvat plaatsen van belang, toeristische informatie, picknickplaatsen en campings, plus doorgangsrechten informatie voor Engeland en Wales.

Productdiscription: Map sheet number 144 in the OS Landranger map series is the ideal map for planning days out and holidays to Norfolk. Walk part of the Peddars Way & Norfolk Coast Path. Towns included in the area of this map are Thetford, Diss, Wymondham, Breckland, Attleborough and Watton.

The OS Landranger Map series covers Great Britain with 204 detailed maps, perfect for day trips and short breaks. Each map provides all the information you need to get to know your local area and includes places of interest, tourist information, picnic areas and camp sites, plus Rights of Way information for England and Wales.

Locatie op kaart

Gekoppelde artikelen

Wandelkaart 144 Thetford- Breckland & Wymondham - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 144 Thetford- Breckland & Wymondham - OSI • 9780319262429

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 4 juli 2019
standaard versie

Wandelkaart Thetford- Breckland & Wymondham England Productbeschrijving: Kaart nummer 144 uit de OS Landranger kaarten reeks, is de ideale kaart voor de planning van dagexcursies en vakanties naar Norfolk, met deel van het Peddars way & Norfolk coastal path. Steden in deze kaart opgenomen zijn Thetford, Diss, Wymondham, Breckland, Attleborough en Watton. De OS Landranger kaarten reeks …

Wandelkaart 144 Thetford & Breckland- Norfolk - OSI
€ 24,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 144 Thetford & Breckland- Norfolk - OSI • 9780319474679

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 6 september 2019
weatherproof versie

Wandelkaart Thetford- Breckland & Wymondham - Norfolk Productbeschrijving: Kaart nummer 144 uit de reeks van de OS Landranger is de ideale kaart voor planning van dagtrips en vakanties naar Norfolk. Deel van het Peddars Way & Norfolk coast path. De steden in het gebied van deze kaart die zijn opgenomen zijn Thetford, Diss, Wymondham, Breckland, Attleborough en Watton. De OS Landranger …

Overzichtskaarten

OSI Landranger & Landranger Active - Midden Engeland - Midland's
OSI Landranger & Landranger Active - Midden Engeland - Midland's
OSI Landranger & Landranger Active - Midden Engeland - Midland's
OSI Landranger & Landranger Active - Midden Engeland - Midland's
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

Artikelen uit dezelfde regio

Reisgids Norfolk & Suffolk - Rough Guides
€ 19,95
Lees meer
Rough Guides

Reisgids Norfolk & Suffolk - Rough Guides • 9781839050749

Door: Rough Guides – Gepubliceerd: 1 februari 2023

Norfolk & Suffolk - Rough Guides Productomschrijving: De Rough Guide to Norfolk & Suffolk richt zich op een van de meest populaire regio's van het Verenigd Koninkrijk. In full colour, met tientallen prachtige foto's, zal het u inspireren om dit diverse en prachtige gebied te verkennen. Levendige, onderhoudende verslagen in de kenmerkende eerlijke, openhartige stijl van de Rough Guides…

Wandelkaart OL40 - The Broads - OSI
€ 24,95
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart OL40 - The Broads - OSI • 9780319475485

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 6 augustus 2018

Wandelkaart The Broads National Park - OSI Productomschrijving: Kaart OL40 in de OS Explorer serie bestrijkt The Broads, een lid van de familie van nationale parken. De rivieren zijn de Bure, Ant, Thurne, Yare, Chet en Waveney. De kaart toont ook de kusten van Norfolk en Suffolk en de badplaatsen Great Yarmouth en Lowestoft. Een ander hoogtepunt van het gebied is de stad Norwich. Inclu…

Wandelgids Peddars Way & Norfolk Coast Path XT40 - Harvey Maps
€ 23,95
Lees meer
HARVEY MAPS

Wandelgids Peddars Way & Norfolk Coast Path XT40 - Harvey Maps • 9781851376292

Door: HARVEY MAPS – Gepubliceerd: 19 maart 2020

Wandelgids Peddars Way & Norfolk Coast Path XT40 - Harvey Maps Productomschrijving: Peddars Way is een langeafstand wandelroute van 74 km langs de Norfolk kust.  De Norfolk coastal path, sluit daar direct op aan verder, en samen zijn ze deen dikke 215 km lang. Een prachtige route die onstaan is al in de Romeinse tijd. Samen lopen de routes van Hunstanton tot Hopton-on-Sea. De gids omvat ac…

Wandelgids Day Walks in East Anglia - Vertebrate Publ.
€ 19,95
Lees meer
Vertebrate Publishing

Wandelgids Day Walks in East Anglia - Vertebrate Publ. • 9781839810114

Door: Vertebrate Publishing – Gepubliceerd: 8 april 2021
Auteur(s): Anna Paxton

Day Walks in East Anglia - Vertebrate Productomschrijving: Day Walks in East Anglia by Anna Paxton features 20 routes in Norfolk and Suffolk suitable for hillwalkers of all abilities. Together with stunning photography, each route features Ordnance Survey 1:25,000 maps, easy-to-follow directions, distance and navigation information, refreshment stops and local information. Researched a…

Wandelkaart 252 Norfolk Coast East- Norfolk - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 252 Norfolk Coast East- Norfolk - OSI • 9780319244487

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 16 september 2015

Wandelkaart Norfolk Coast East - Norfolk England Omvat ook: Cromer & North Walsham Productomschrijving: Kaart nummer 252 in de OS Explorer kaarten reeks omvat de Norfolk kust rond Cromer, Sherringham en gebieden in het zuiden en in het binnenland. Hoogtepunten van het gebied: de rivier Bure, North Walsham, Aylsham, Walcott, Mundesley, Trimingham, Landshut en de Peddars way en Norfolk C…

Beoordelingen

Terug naar boven