Wandelkaart La Roche-en-Ardenne - NGI

Halleux, Borzée, Beausaint, Samrée, Hives, Vallée des Tombes...
Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 21 januari 2026
Wandelkaart La Roche-en-Ardenne - NGI

Korte omschrijving

Wandelkaarten Luxemburg (Provincie) van Nationaal Geografisch Instituut. Ideaal voor tochten in België.

Wandelkaart La Roche-en-Ardenne - NGIB Productomschrijving: Zeer mooie route, heuvelachtig, mooie landschappen. Na het verlaten van de stad, kleine vallei, hoogstammige bomen, langs beekjes....

Beschikbaarheid: Direct leverbaar (1)
Dit artikel is op voorraad en direct leverbaar!

Nationaal Geografisch Instituut
€ 8,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Nationaal Geografisch Instituut
  • ISBN-13: 9789462358331
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Luxemburg (Provincie)
  • Land: België
  • Schaal: 1:25000
  • Editie: 14
  • Taal: Frans
  • Reeks/Serie: Toeristische kaarten, NGI
  • De Belgische Ardennen: Ôsling, Luxemburgse Ardennen
Opgelet! Dit artikel is in het Frans!

Volledige omschrijving

Wandelkaart La Roche-en-Ardenne - NGIB

Productomschrijving: Zeer mooie route, heuvelachtig, mooie landschappen. Na het verlaten van de stad, kleine vallei, hoogstammige bomen, langs beekjes. Mooie uitzichten, hoogvlakte, bossen, aan het einde van de wandeling 3A een steile klim.

Omvat: La Roche-en-Ardenne, Halleux, Borzée, Beausaint, Samrée, Hives, Vallée des Tombes & Fond de Pouhou

Topografische kaart met:
- Wandelwegen
- GR-routes
- Ruiterpaden
- Bezienswaardigheden

Locatie op kaart

Artikelen uit dezelfde regio

TOPO Wandelkaart 55 Durbuy - NGI
€ 8,95
Lees meer
Nationaal Geografisch Instituut

TOPO Wandelkaart 55 Durbuy - NGI • 9789462356603

Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 24 januari 2025

Wandelkaart Durbuy - NGI Productomschrijving: Deze omvat een wandelkaart met schaal 1:50.000. De kaart van Durbuy spreekt voor zich. Omvat: Durbuy, Barveaux, Erézée, Hotton, Redeux, Manhay, Lierneux, enz... De kaart voldoet aan hoge eisen op het vlak van kwaliteit (volledigheid, correctheid) en nauwkeurigheid. Ze geeft een overzichtelijk beeld van het grondgebied. De kaart bede…

Wandelkaart Escapardenne - Eisleck Trail - NGI
€ 8,95
Lees meer

voorraad (1) stuk

Nationaal Geografisch Instituut

Wandelkaart Escapardenne - Eisleck Trail - NGI • 9789462356030

Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 25 oktober 2022

Escapardenne - Eisleck Trail Wandelkaart - NGI Gedetailleerde omschrijving: Het nieuwe Eisleck Trail is een wandelroute die Kautenbach in het Groothertogdom Luxemburg verbindt met La Roche in het hart van de Ardennen, met label "Leading Quality Trails - Best of Europe". In 5 etappes volgt u het 104 kilometer lange pad dat in Luxemburg door de Eisleck (Oesling) loopt. Vanaf het dorpje Kaute…

Wandelkaart Vallei van de Ourthe - NGI
€ 8,95
Lees meer

voorraad (1) stuk

Nationaal Geografisch Instituut

Wandelkaart Vallei van de Ourthe - NGI • 9789462354982

Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 13 januari 2022

Wandelkaart Vallei van de Ourthe - NGI Productomschrijving:  Van de Vallei van de Ourthe naar de Vallei van de Feeën - 30 km. Van het plateau van Tailles, naar het kanaal van Bernistap. Omvat onder meer: Nadrin, Wibrin,  Achouffe, Nadrin et Houffalize, Les Tailles, Cherain, Steinbach & Houffalize. Topografische kaart met: - Wandelwegen

Mountainbike kaart - Houffalize - NGI
Dit artikel behoort tot onze best verkochte artikelen!

Stockactie

Nieuwe prijs
€ 8,05
Vorige prijs
€ 8,95
Lees meer

voorraad (3) stuks

Nationaal Geografisch Instituut

Mountainbike kaart - Houffalize - NGI • 9789462351219

Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 19 augustus 2015

Mountainbikekaart Houffalize provincie Luxemburg Omvat: Houffalize, Mont, Mabompré, Tavigny, Bertogne, La Roche-en-Ardenne, Samrée, Beausaint, Hives & Ortho Productomschrijving: Het Nationaal Geografisch Instituut publiceert ook toeristische kaarten, in samenwerking met lokale overheden, VVV-kantoren en andere verenigingen. Deze kaarten zijn ontworpen op basis van de topografie en daar…

Wandelkaart - Au pays de Nassogne - NGI
Dit artikel behoort tot onze best verkochte artikelen!

Stockactie

Nieuwe prijs
€ 8,05
Vorige prijs
€ 8,95
Lees meer

voorraad (1) stuk

Nationaal Geografisch Instituut

Wandelkaart - Au pays de Nassogne - NGI • 9789059344976

Door: Nationaal Geografisch Instituut – Gepubliceerd: 3 augustus 2001

Wandelkaart - Au pays de Nassogne Prov. Luxemburg Omvat: Ambly, Bande, Charneux-Chavanne-Harsin, Forrières, Grune, Lesterny, Masbourg-Mormont & Nassogne zelf. Productomschrijving: Het Nationaal Geografisch Instituut publiceert ook toeristische kaarten, in samenwerking met lokale overheden, VVV-kantoren en andere verenigingen. Deze kaarten zijn ontworpen op basis van de topografie en da…

Beoordelingen

Terug naar boven