Wandelkaart 5/7 Monte Corno Parco Naturale - Tabacco

In het Italiaanse Trentino-Alto Adige
Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 30 oktober 2025
Wandelkaart 5/7 Monte Corno Parco Naturale - Tabacco

Korte omschrijving

Wandelkaarten Trentino Alto Adige van Tabacco Casa Editrice. Ideaal voor tochten in Italië.

Wandelkaart PA15 Monte Corno Parco Naturale - Tabacco Productomschrijving: Het Natuurpark Trudner Horn/ Monte Corno is een natuurpark in het Italiaanse Trentino-Alto Adige. Trudner Horn werd...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

Tabacco Casa Editrice
€ 14,50
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Tabacco Casa Editrice
  • ISBN-13: 9788883152139
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Trentino Alto Adige
  • Land: Italië
  • Nationale parken: Monte Corno Parco Naturale, Trentino-Alto Adige
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:25000
  • Taal: Itailaans
  • Reeks/Serie: Special Maps, Tabacco, Tabacco Naturpark / Parco Naturale PA
  • De Italiaanse Regio's: Trentino
Opgelet! Dit artikel is in het Itailaans!

Volledige omschrijving

Wandelkaart PA15 Monte Corno Parco Naturale - Tabacco

Productomschrijving: Het Natuurpark Trudner Horn/ Monte Corno is een natuurpark in het Italiaanse Trentino-Alto Adige. Trudner Horn werd opgericht in 1980 en beschikt over 6851 Ha. Gelegen ten zuiden van Bolzano, op de linkeroever van de rivier de Etsch & Adige.

Hiking map 1:25 000

Locatie op kaart

Artikelen uit dezelfde regio

Wandelgids Dolomiten - Höhenwege nr. 4 > 7 - Rother Bergverlag
€ 19,50
Lees meer
Rother Bergverlag GmbH

Wandelgids Dolomiten - Höhenwege nr. 4 > 7 - Rother Bergverlag • 9783763346486

Door: Rother Bergverlag GmbH – Gepubliceerd: 4 juli 2025
Auteur(s): Franz Hauleitner

Wandelgids Dolomiten - Höhenwege 4-7 - Rother Bergverlag Productomschrijving:  De Dolomieten-hoogtepaden nr. 4 tot 7 - over uitdagende paden door de Dolomieten. - Hoogtepad 4: Het “Grohmann-Hoogtepad” leidt in acht etappes van Innichen naar Pieve di Cadore. - Hoogtepad 5: Het “Tizian-Hoogtepad” strekt zich uit over tien etappes van Sexten naar Pieve di Cadore. - Hoogtepad 6: Het “W…

Wandelgids Hüttentrekking Ostalpen Von Hütte zur Hütte - Rother
€ 27,50
Lees meer
Rother Bergverlag GmbH

Wandelgids Hüttentrekking Ostalpen Von Hütte zur Hütte - Rother • 9783763334292

Door: Rother Bergverlag GmbH – Gepubliceerd: 29 april 2024
Auteur(s): Andreas Seeger, Dirk Steuerwald, Ralf Gantzhorn, Sebastian Baur

Hüttentrekking Ostalpen Von Hütte zur Hütte - Rother Productomschrijving: Wat is er mooier dan dagen doorbrengen in de ongerepte natuur, ver weg van de drukte van alledag, en de avond te eindigen in een gezellige berghut? Dit boek presenteert 32 gevarieerde trektochten in de oostelijke Alpen. De mooiste en meest representatieve tochten van de grote en belangrijke berggroepen zijn opgen…

Wandelkaart 1/7 PN dello Sciliar & Catinaccio - Tabacco
€ 14,50
Lees meer
Tabacco Casa Editrice

Wandelkaart 1/7 PN dello Sciliar & Catinaccio - Tabacco • 9788883152030

Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 28 mei 2025

Wandelkaart Parco Naturale dello Sciliar - Catinaccio/Rosengarten Productomschrijving: In het Itliaans is het Parco Naturale dello Sciliar - Catinaccio, de gekende naam is het De Rosengarten berggroup.  Het natuurpark Schlern-Rosengarten is een natuurreservaat in Zuid-Tirol, Italië. De perfecte locatie voor avontuurlijke wandelingen. Deze kaart toont u precies waar u moet zijn. Voor re…

Wandelkaart 102 Gardasee- Lago di Garda - Kompas
€ 13,95
Lees meer
KOMPASS-Karten

Wandelkaart 102 Gardasee- Lago di Garda - Kompas • 9783991215929

Door: KOMPASS-Karten – Gepubliceerd: 3 augustus 2022

Wandelkaart 55 Cortina d'Ampezzo - Kompass Productomschrijving: De Cortina d'Ampezzo ligt in de nabijheid van enkele bekende bergpassen, zoals de Falzarego, Valparola, Giau en Tre Croci. De 5in1-wandelkaart is nu nog duidelijker en gemakkelijker te lezen. De wandelkaart is uitgerust met een extra panorama. De Aktiv Guide informeert u over het outdoor thema en de gratis app voor onderwe…

Fietskaart Alto Garda Bresciano Natuurpark  - Tabacco Ed.
€ 17,95
Lees meer
Tabacco Casa Editrice

Fietskaart Alto Garda Bresciano Natuurpark - Tabacco Ed. • 9788883151958

Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 25 juni 2024

Alto Garda Bresciano Natuurpark  - Tabacco Productomschrijving: Er zijn in totaal 29 gemeenten, dus op de ene kaart staan er 15 en op de andere 14. Een curiositeit: de omslagen van de twee kaarten, naast elkaar geplaatst, geven één foto weer van het prachtige landschap van de Prosecco heuvels. Ontdek de Prosecco heuvels van Conegliano en Valdobbiadene. Het ark light pal aan het Gardameer i…

Beoordelingen

Terug naar boven