Wandelkaart 010 Sextener Dolomiten- Dolomiti di Sesto - Tabacco

Parco Naturale Tre Cime
Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 15 april 2023
Wandelkaart 010 Sextener Dolomiten- Dolomiti di Sesto - Tabacco

Korte omschrijving

Wandelkaarten Zuid Tirol, Italië van Tabacco Casa Editrice. Ideaal voor tochten in Italië.

Wandelkaart Sextener Dolomiten - Dolomiti di Sesto - Tabacco Productomschrijving: De Sextener Dolomieten zijn een bergketen en een natuurreservaat in Zuid-Tirol, Italië. Het werd omgedoopt t...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

Tabacco Casa Editrice
€ 14,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Tabacco Casa Editrice
  • ISBN-13: 9788883151552
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Zuid Tirol, Italië
  • Land: Italië
  • Toepasselijke bergketen: Dolomieten Italië, Sextener Dolomieten, Italië
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:25000
  • Taal: Itailaans
  • Reeks/Serie: Tabacco 1:25.000 wandelkaarten
Opgelet! Dit artikel is in het Itailaans!

Volledige omschrijving

Wandelkaart Sextener Dolomiten - Dolomiti di Sesto - Tabacco

Productomschrijving: De Sextener Dolomieten zijn een bergketen en een natuurreservaat in Zuid-Tirol, Italië. Het werd omgedoopt tot Parco Naturale Tre Cime.

Voor een ontspannende wandeling of een uitdagende beklimming. Om het prachtige landschap te verkennen of voor het plannen van wandel-, mountainbike en skireizen. Voor iedereen, op elk moment van het jaar, in de hele oostelijke Alpen. Een internationale garantie voor leesbaarheid, precisie en veiligheid.

De kaart wordt internationaal erkend als synoniem voor precisie en veiligheid

De geproduceerde kaarten concentreren zich op het Noordoostelijk Alpengebied en, meer precies, van de Adamello bergketen tot aan het karstgebied van Trieste, dus inclusief de Dolomieten, die zijn uitgeroepen tot "Werelderfgoed" door UNESCO.

Overzichtskaarten

Tabacco Casa Editrice, Noordelijke Alpen, 1.25.000
Tabacco Casa Editrice, Noordelijke Alpen, 1.25.000
Tabacco Casa Editrice, Noordelijke Alpen, 1.25.000
Tabacco Casa Editrice, Noordelijke Alpen, 1.25.000
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

Artikelen uit dezelfde regio

Wandelkaart 058 Sterzing und Umgebung - Kompass
€ 13,95
Lees meer
KOMPASS-Karten

Wandelkaart 058 Sterzing und Umgebung - Kompass • 9783991219774

Door: KOMPASS-Karten – Gepubliceerd: 2 augustus 2023

Wandelkaart Sterzing und Umgebung - Kompass Productomschrijving: Sterzing is een locatie in het Italiaanse Zuid-Tirol, en ligt in het Italiaanse gedeelte van het Wippta. De 3in1-wandelkaart is nu nog duidelijker en gemakkelijker te lezen. De wandelkaart is uitgerust met een extra panorama. De Aktiv Guide informeert u over het outdoor thema en de gratis app voor onderweg is er ook nog. …

Wandelkaart 044 Val Venosta & Sesvenna - Tabacco
€ 14,95
Lees meer
Tabacco Casa Editrice

Wandelkaart 044 Val Venosta & Sesvenna - Tabacco • 9788883151750

Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 1 augustus 2023

Wandelkaart Val Venosta & Sesvenna - Tabacco Productomschrijving: Voor een ontspannende wandeling of een uitdagende beklimming. Om het prachtige landschap te verkennen of voor het plannen van wandel-, mountainbike en skireizen. Voor iedereen, op elk moment van het jaar, in de hele oostelijke Alpen. Een internationale garantie voor leesbaarheid, precisie en veiligheid. De kaart wordt in…

Wandelkaart 007 Alta Badia Arabba & Marmolada - Tabacco
€ 14,95
Lees meer

voorraad (1) stuk

Tabacco Casa Editrice

Wandelkaart 007 Alta Badia Arabba & Marmolada - Tabacco • 9788883151545

Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 15 juni 2024

Alta Badia Arabba - Marmolada - Tabacco Editris Productomschrijving: Gelegen in het zuiden van het Gadertal in de Zuid-Tiroler Dolomieten. Het omvat de dorpen Corvara, Abtei en Wengen. Omvat: Badia, La Villa, Canazei, Corvara, Rocca Pietore, Arabba, San Cassiano, La Valle / Wengen, Longiarù, San Martino / Sankt Martin, Enneberg / Marebbe, Selva / Wolkenstein, Monte Puez, Sella, Zimes d…

Wandelkaart & Fietskaart Grödnertal & Seiser Alm - Publipress
€ 12,95
Lees meer

Wandelkaart & Fietskaart Grödnertal & Seiser Alm - Publipress • 9783961325283

Door: Publicpress Publikationsgesellschaft mbH – Gepubliceerd: 1 juli 2017

Wandelkaart & Fietskaart- Grödnertal & Seiser Alm Productomschrijving: De Zuid-Tiroolse Val Gardena is vol verrassingen. Het huis van de bergsport legende Luis Trenker, heeft de Ladin niet alleen haar eigen taal, maar biedt een spectaculair bergpanorama, en diverse activiteiten in de buitenlucht in een prachtige 300 zonnige dagen lang per jaar. Met een unieke panorama van de UNESCO World H…

Wandelkaart 034 Bolzano & Renon - Tabacco Casa Ed.
€ 14,95
Lees meer
Tabacco Casa Editrice

Wandelkaart 034 Bolzano & Renon - Tabacco Casa Ed. • 9788883151828

Door: Tabacco Casa Editrice – Gepubliceerd: 11 januari 2024

Bolzano & Renon van Tabacco Casa Ed. Productomschrijving: Bolzano is DE wandelhub van zuid Tirolin de regio Trentino Zuid TIrol. Deze betreft de nieuwe versie van de topografische kaart nummer 034 van de collectie van Tabacco kaarten. geleverd in plestiek hoesje! Voor een ontspannende wandeling of een uitdagende beklimming. Om het prachtige landschap te verkennen of voor het plannen va…

Beoordelingen

Terug naar boven