Wandelgids Vallees de Gavernies - Rando Ed.

Argelès- Gazost- Barèges- Cauterets- Gavarnie- Val d'Azun
Door: Rando Editions – Gepubliceerd: 24 mei 2023
Vallees de Gavernies - Les plus belles randonnees - Rando Ed.

Korte omschrijving

Wandelgidsen Occitanië, Frankrijk van Rando Editions. Ideaal voor tochten in Frankrijk.

Vallees de Gavernies, Les plus belles randonnees - Rando Productomschrijving: In het hart van de Hautes-Pyrénées, de TOP 15 van de mooiste dagwandelingen om de hoogtepunten van de Gavarnie v...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

Rando Editions
€ 8,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Rando Editions
  • ISBN-13: 9782344057803
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelgids
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Occitanië, Frankrijk
  • Land: Frankrijk
  • Departement: Hautes-Pyrénées (65)
  • Nationale parken: Pyrénées NP, Frankrijk
  • Taal: Frans
Opgelet! Dit artikel is in het Frans!

Volledige omschrijving

Vallees de Gavernies, Les plus belles randonnees - Rando

Productomschrijving: In het hart van de Hautes-Pyrénées, de TOP 15 van de mooiste dagwandelingen om de hoogtepunten van de Gavarnie valleien te ontdekken. In het hart van het Nationaal Park van de Pyreneeën, in een omgeving die 100% groen, milieuvriendelijk, verantwoord en vooral duurzaam is, waar de toppen de hemel raken op een hoogte van meer dan 3000 meter, opent zich een XXL-gebied - de Gavarnievalleien - waar de natuur de weg wijst en de toon zet.

In dit land waar watervallen, bergstromen, meren en gletsjercirkels het landschap hebben uitgesleten, hebben de mensen altijd een diep verlangen gehad om in harmonie te leven met de grillige horizonten van de bergtoppen, de grazige weiden en de valleien die opgevrolijkt worden door kleine dorpjes. Van Argelès-Gazost tot Barèges, via Cauterets, de Val d'Azun en Luz-Saint-Sauveur, deze regio zit vol met goudklompjes. Hier liggen de Grands Sites Occitanie naast de Sites die op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staan.

Omvat: Argelès-Gazost, Barèges, Cauterets, Gavarnie, Luz-Saint-Sauveur & Val d’Azun.

 

Franse omschrijving: Au coeur des Hautes-Pyrénées, le TOP 15 des plus belles et randonnées à la journée pour découvrir les hauts lieux des Vallées de Gavarnie. En plein Parc national des Pyrénées, dans un environnement 100 % vert, écolo, responsable et surtout durable, là où les sommets tutoient le ciel à plus de 3 000 mètres d’altitude, s’ouvre un territoire XXL – les Vallées de Gavarnie – où la nature mène le jeu et donne le ton.

Sur ces terres où cascades, torrents, lacs et cirques glaciaires ont tailladé le paysage, les hommes ont toujours eu le profond désir de vivre en har-monie avec les horizons dentelés de pics, les prairies semées d’herbe grasse et les vallées égayées de villages resserrés. D’Argelès-Gazost à Barèges en passant par Cauterets, le val d’Azun et Luz-Saint-Sauveur, ce territoire multiplie les pépites. Ici, les Grands Sites Occitanie côtoient ceux inscrits au patrimoine mondial de l’UNESCO.

Nous avons sélectionné dans ce guide le TOP 15 des plus belles balades et randonnées à la journée pour venir découvrir les Vallées de Gavarnie.Cette mini-collection de guides de balades et randonnées consacrée aux Vallées de Gavarnie commence par 4 titres : Val d’Azun et Vallée d’Argelès-Gazost – Hautacam (parution 2022) et Vallées de Gavarnie, les plus belles randonnées et Vallées de Gavarnie, itinérances de 2 à 6 jours (parution en 2023).

Locatie op kaart

Artikelen uit dezelfde regio

Wandelkaart 2543 OT Lamalou-les-Bains & L'Espinouse - IGN
€ 15,95
Lees meer
Institut Géographique National

Wandelkaart 2543 OT Lamalou-les-Bains & L'Espinouse - IGN • 9782758546528

Door: Institut Géographique National – Gepubliceerd: 23 april 2019

TOPO Wandelkaart Lamalou-les-Bains & L'Espinouse Productomschrijving: Lamalou-les-Bains & L'Espinouse zijn gemeentes in het Franse departement Hérault in de regio Occitanie. De plaats maakt deel uit van het arrondissement Béziers. Productomschijving:  De TOP 25 kaarten, met nummers die eindigen op "T" hebben betrekking op gebieden van bijzonder toeristisch belang zoals de Alpen, de Pyr…

Wandelgids D011 Aude Pays Cathare à pied - FFR
€ 15,95
Lees meer
Fédération Française de la Randonnée Pédestre

Wandelgids D011 Aude Pays Cathare à pied - FFR • 9782751411847

Door: Fédération Française de la Randonnée Pédestre – Gepubliceerd: 27 april 2023

Wandelgids Aude Pays Cathare à pied - FFR Productomschrijving: Het departement Aude telt vele kastelen op rotsen, zoals het kasteel van Puilaurens, maar ook prachtige abdijen zoals de abdij van Saint-Hilaire. De route stelt u in staat de beroemde middeleeuwse vestingstad Carcassonne te bezoeken. Verschillende wandelingen langs de Middellandse Zeekust nodigen u uit voor een wandeling door d…

Wandelgids L' Aveyron - Rando
€ 8,95
Lees meer
Rando Editions

Wandelgids L' Aveyron - Rando • 9782344052440

Door: Rando Editions – Gepubliceerd: 18 mei 2022
Auteur(s): Colette Chantraine-Zachariou

Les Sentiers d'Emilie Aveyron - Rando Productomschrijving: 25 wandelingen voor het hele gezin om de natuurlijke rijkdommen en het erfgoed van dit departement van de Aveyron te ontdekken waar het goed wonen of aangenaam verblijven is. Les Sentiers d'Émilie, zijn vijfentwintig gemakkelijke wandelroutes, toegankelijk voor iedereen, om te delen met familie en vrienden... Van Aubrac tot de …

Wandelgids Massif de Mont-Perdu - Rando Editions
€ 19,95
Lees meer
Rando Editions

Wandelgids Massif de Mont-Perdu - Rando Editions • 9782344051429

Door: Rando Editions – Gepubliceerd: 2 mei 2024
Auteur(s): François Laurens

Massif de Mont-Perdu - Rando Editions Productomschrijving: François Laurens brengt u een wandelgids van de mooiste routes rond en op de Mon-Perdu, met de top van Monte Perdido op 3355 m. Van de kant van Frankrijk zijn dit ondoordringbare pieken van het Cirque de Gavarnie en de Estaube. De Monte Perdido vormt de hoogste top van het Marboré-massief, waartoe ook de Pic du Marboré en Cylindre …

Wandelgids 6600 Tours & Ronde du Canigó - FFR
€ 16,95
Lees meer

voorraad (1) stuk

Fédération Française de la Randonnée Pédestre

Wandelgids 6600 Tours & Ronde du Canigó - FFR • 9782751407611

Door: Fédération Française de la Randonnée Pédestre – Gepubliceerd: 18 juni 2015

TOPO Wandelgids GRP 6600 - Tours & Ronde du Canigó Meer dan 20 dagen aan verwondering door de mytische massieven Productomschrijving: De Canigó, een mythische berg voor de Catalanen van het noorden naar het zuiden, bekend en erkend sinds de oudheid, met berghutten uitgebuit sinds duizenden jaren, bleef steeds wild en ongerept. Deze gids beschrijft routes rond de Canigó, een rondleiding…

Beoordelingen

Terug naar boven