Fietskaart 3334 München en omgeving - Kompass

Een prachtige Duitse omgeving rond een Metropool van formaat
Door: KOMPASS-Karten – Gepubliceerd: 6 juli 2022
Fietskaart 3334 München en omgeving - Kompass

Korte omschrijving

Fietskaarten Beieren, Duitsland van KOMPASS-Karten. Ideaal voor tochten in Duitsland.

Fietskaart München en omgeving - Kompass Productomschrijving: München, de metropool van Beieren, staat voor fietsen en reizen voor iedereen. München heeft een prachtige omgeving, ondanks het...

Beschikbaarheid: Binnen 5-7 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar wel op voorraad bij onze leverancier!

KOMPASS-Karten
€ 10,95
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: KOMPASS-Karten
  • ISBN-13: 9783991215158
  • HOOFDCATEGORIEËN: Fietskaart
  • Activiteiten: Fietsen / VTT / MTB
  • Regio: Beieren, Duitsland
  • Land: Duitsland
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch - fietsen, Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:70000
  • Editie: 3
  • Taal: Duits
  • Reeks/Serie: Fahrradkarte, Kompass, Kompass, Fahrrad-Tourenkarte
  • Fietsen: Fietsen in het Buitenland
Opgelet! Dit artikel is in het Duits!

Volledige omschrijving

Fietskaart München en omgeving - Kompass

Productomschrijving: München, de metropool van Beieren, staat voor fietsen en reizen voor iedereen. München heeft een prachtige omgeving, ondanks het hier over een metropool gaat, is de wijde omgeving van München een echte parel om te gaan fietsen.

De KOMPASS-fietskaartenserie heeft volgende overtuigende eigenschappen:

- Duidelijke cartografie op een schaal van 1: 70.000
- Gedetailleerde informatie over de wegsoort, de verkeersdrukte en de hellingsgraad
- Tips voor fietsvriendelijke horeca, treinstations enz.
- Handig formaat, één keer vouwen - past op de fietskaarthouder
- Scheur- en weerbestendig papier, ideaal voor alle weersomstandigheden
- Extra voor de e-bikers: afstand-assistent: gaat de accu lang genoeg mee voor de geplande afstand?

De scheur- en weersbestendige KOMPASS-fietskaarten op een schaal van 1: 70.000 zorgen voor een duidelijke cartografie. Gedetailleerde route-informatie en toeristische tips helpen je bij het plannen van je route. Met de nieuwe KOMPASS-fietskaarten kan je direct beginnen fietsen en ga je zonder zorgen op weg! De nieuwe, geavanceerde - en tot de essentie teruggebrachte - cartografie, biedt de fietser precies de informatie die voor hem belangrijk is. De kaart blijft makkelijk leesbaar door de ideale schaal van 1: 70.000 - en maakt de oriëntatie gemakkelijk en snel.

Locatie op kaart

Overzichtskaarten

Kompass fietskaarten overzicht
Kompass fietskaarten overzicht
Kompass fietskaarten overzicht
Kompass fietskaarten overzicht
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

Artikelen uit dezelfde regio

Fietskaart 7061 Via Claudia Augusta - Kompass
€ 13,95
Lees meer
KOMPASS-Karten

Fietskaart 7061 Via Claudia Augusta - Kompass • 9783991545798

Door: KOMPASS-Karten – Gepubliceerd: 11 juni 2026

Fietskaart Via Claudia Augusta - Donauwörth bis Verona - Kompas Productomschrijving:  De Via Claudia Augusta loopt door 3 landen: Duitsland, Oostenrijk, Italië. De route start meestal in Donauwörth in Beieren en loopt via Tirol over de Alpen naar Noord-Italië. Bij Trento splitst de route richting Ostiglia aan de Po of richting Venetië aan de Adriatische Zee.  Via Claudia Augusta – van …

Fietskaart Regensburg & omgeving - BVA-Bikemedia
€ 10,95
Lees meer
BVA Bikemedia

Fietskaart Regensburg & omgeving - BVA-Bikemedia • 9783969900260

Door: BVA Bikemedia – Gepubliceerd: 1 april 2021

Fietskaart Regensburg & omgeving - Bielefelde Verlag Productomschrijving: Gedetailleerde fietskaart van populaire regio's in Duitsland: Regensburg & omgeving Omvat eveneens: Schwandorf - Regensburg - Kelheim - Straubing - Ideaal voor dagtochten en weekendtrips - Met suggesties voor dagtochten - Weerbestendig en scheurvast papier - Zeer gedetailleerde kaart met vermelding van …

Wandelgids Jakobswege - Würzbug - Bodensee - Rother Bergverlag
€ 17,95
Lees meer
Rother Bergverlag GmbH

Wandelgids Jakobswege - Würzbug - Bodensee - Rother Bergverlag • 9783763346424

Door: Rother Bergverlag GmbH – Gepubliceerd: 23 februari 2023
Auteur(s): Bettina Forst

Jakobswege - Würzbug - Bodensee - Rother Productomschrijving: Pelgrims van alle leeftijden en klassen zoeken kracht en ontspanning op de Camino de Santiago. Deze Rother wandelgids bewijst dat je niet naar het verre Spanje hoeft. Het begint waar de reis naar het graf van de apostel meer dan 1000 jaar geleden begon: thuis.    Duitse omschrijving: Über alle Alters- und Klassengrenzen …

Fietsgids Oberösterreich Fluss-Radwege - Estenbauer
€ 14,95
Lees meer
Esterbauer

Fietsgids Oberösterreich Fluss-Radwege - Estenbauer • 9783850009874

Door: Esterbauer – Gepubliceerd: 18 augustus 2021

Fietsgids Oberösterreich Fluss-Radwege - Estenbauer Productomschrijving: Langs de rivieren van Opper-Oostenrijk lopen prachtige fietspaden, waarvan de meeste in stille afzondering door het aangenaam rustige natuurlandschap voeren en voor echte ontspanning zorgen! Enerzijds wacht u een of andere rondreis met topbezienswaardigheden te midden van levendige steden, anderzijds beleeft u ademben…

Wandelkaart 8 Tegernsee- Schliersee & Wendelstein - Kompass
€ 12,95
Lees meer
KOMPASS-Karten

Wandelkaart 8 Tegernsee- Schliersee & Wendelstein - Kompass • 9783991212119

Door: KOMPASS-Karten – Gepubliceerd: 3 augustus 2021

Wandelkaart Tegernsee- Schliersee & Wendelstein - Kompass Productomschrijving: De regio Tegernsee, Schliersee strekt zich uit van de rand van de Alpen tot de grens met Tirol, de bekendste pieken zijn Wallberg, Rotwand en Wendelstein. Tegernsee en Schliersee zijn absolute hoogtepunten van de regio. Ze liggen aan de rand van de Alpen. Het bereik van wandelmogelijkheden is net zo divers als h…

Beoordelingen

Terug naar boven